Strona główna » Pora idealna na mroczne seriale

Pora idealna na mroczne seriale

Kiedy za oknem słońce zachodzi coraz szybciej, a wieczory przychodzą niemal tuż po obiedzie, to mamy do czynienia z najlepszą porą roku na oglądanie mrocznych seriali.

Wiadomo nie od dziś, że przy oglądaniu strasznych filmów czy seriali, dodatkowe napięcie buduje odpowiednia atmosfera. Dużo trudniej wprowadzić taki nastrój w środku lata, kiedy dni są długie i musimy czekać do późnego wieczora na odpowiedni mrok. W lecie więc, lepiej wykorzystać długie wieczory na sport na świeżym powietrzu, czy też spotkania na mieście ze znajomymi.

Dlatego jesienią najlepiej jest się wkręcić w seriale, które są horrorami. Dzięki temu, że za oknami bardzo szybko robi się ciemno, możemy na spokojnie poświęcić nawet kilka godzin w ciągu dnia, oczywiście o ile nie mamy innych pilnych obowiązków, na oglądanie naszych ulubionych produkcji. Wystarczy tylko przygotować sobie coś do picia i jedzenia i można zaczynać wieczór idealny.

Do tego zawsze dobrze sprawdzają się jedynie delikatne światełka, albo nawet jeszcze lepiej zapalona świeczka, która doda jeszcze trochę mroku i podkręci oglądanie takiego serialu lub filmu. Oczywiście najlepiej oglądać takie produkcje z kimś u boku, wtedy łatwiej będzie nam przejść do codzienności, albo będziemy mieć wsparcie w wyprawie do toalety, czy na przykład po świeżą porcję herbaty, która również idealnie pasuje do tego okresu w roku.

Szczególnie jeśli obchodzimy Halloween, to mamy wtedy możliwość przygotowania dodatkowych dekoracji w mieszkaniu, które jeszcze bardziej podkręcą klimat oglądanego przez nas serialu. Czasami warto nawet wstrzymać się z oglądaniem produkcji, która idealnie wpisze się w klimat jesienny, aż przyjdą do nas krótkie i ciemne dni. Szczególnie, że w obecnych czasach możemy przebierać zarówno w filmach jak i serialach, które bez problemu dostępne są na wielu platformach.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.